Znajdź idealnego pracownika

Przeglądaj bazę 2,5 miliona profili zawodowych
i oferuj pracę najlepszym kandydatom.

Szukaj Jak to działa?

Od 2,5 mln kandydatów do tego jedynego w kilka sekund

Szukasz przedstawiciela handlowego ze znajomością czeskiego na Śląsku? A może programistów Java w całej Polsce? Dzięki Wyszukiwarce Kandydatów precyzyjnie wyselekcjonujesz potencjalnych pracowników, w kilka sekund.

nokia

Grzegorz Kwiatkowski (Nokia)
Wykorzystanie narzędzia stało się nieodzownym elementem procesu bezpośredniego poszukiwania kandydatów. Nie wyobrażamy sobie bez niego pracy naszych rekruterów.

Wiadomość bezpośrednio na skrzynkę mailową

Twoja wiadomość trafi na prywatną skrzynkę kandydata oraz wyświetli się na koncie GoldenLine - dzięki temu masz pewność, że zostanie przeczytana!

agora

Joanna Bednarek (Agora)
Wyszukiwarka zawiera ważne dla nas funkcjonalności, umożliwiające szybkie dotarcie do kandydatów z wielu branż i o różnych doświadczeniach.

Prosty cennik

Plus

320 zł*
Miesięcznie Wybierz
 • 35 wiadomości do kandydatów
 • 5 zapamiętanych kryteriów szukania
 • Nieograniczona liczba wyszukiwań
 • 5 projektów rekrutacyjnych

Pro

660 zł*
Miesięcznie Wybierz
 • 100 wiadomości do kandydatów
 • Nieograniczona ilość zapamiętanych kryteriów szukania
 • Nieograniczona liczba wyszukiwań
 • Nieograniczona liczba projektów rekrutacyjnych

Extra

od 1300 zł*
Miesięcznie Wybierz
 • od 200 wiadomości do kandydatów
 • bez limitu zapamiętanych kryteriów
  szukania
 • nieograniczona liczba wyszukiwań
 • nieograniczona liczba projektów rekrutacyjnych

* Cena za 30 dni dostępu. Do każdej ceny należy doliczyć 23% VAT

Co mówią nasi klienci?

Sita Polska

Paweł Bechciński

Wyszukiwarka Kandydatów stała się integralną częścią działań, które podejmowane są w Grupie Sita w obszarze rekrutacji.

IP Group

Magda Ślaska

Wyszukiwarka GoldenLine jest niezwykle pomocnym narzędziem do prowadzenia rekrutacji specjalistycznych, w szybki sposób pozwala bezpośrednio dotrzeć do kandydatów o pożądanych kwalifikacjach.

ViewOne

Kaja Karkozka

Wyszukiwarka pomogła nam dotrzeć z ofertą pracy do osób posiadających oczekiwane przez nas umiejętności i doświadczenie. Najbardziej przydatną funkcją wyszukiwarki była możliwość wybrania precyzyjnych kryteriów targetowania.

Masz pytanie?

Dopasujemy odpowiednie narzędzia rekrutacyjne do Twoich potrzeb

Napisz do nas

(Administrator Danych), z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowej 5/7, moich danych osobowych oraz wizerunku, przekazanych w formularzu rejestracyjnym oraz w trakcie korzystania z serwisu pod adresem goldenline.pl (Serwis) w zbiorze danych Administratora Danych oraz zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 Poz. 1204 z późniejszymi zmianami) w celu prawidłowego świadczenia usług określonych w Regulaminie oraz Polityce Ochrony Prywatności. Wyrażam również zgodę na nieodpłatne przetwarzanie danych osobowych, w tym nieodpłatne wykorzystanie wizerunku w rozumieniu art. 81 ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 Poz. 631 z późniejszymi zmianami) umieszczonego w Profilu w celach statystycznych oraz działań marketingowych prowadzonych przez Serwis lub za jego pomocą. Oświadczam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.