Profil Premium

Profesjonalny Employer Branding

Infografika: Social Media w rekrutacji

Na podstawie raportu GazetaPraca.pl

Zobacz infografikę

Wyróżnij swoją firmę

Komunikacja i branding

Wzbogać swój profil nawet o 3 dodatkowe sekcje tekstowe, dodaj zdjęcie w tle i komunikuj się z obserwującymi profil za pomocą Tablicy.

Wykorzystaj w pełni potencjał GoldenLine

Widoczność

Twój profil będzie promowany na profilach pracowników Twojej firmy, ofertach pracy opublikowanych na GoldenLine oraz wielu innych sekcjach serwisu.

Dobre praktyki Profili Pracodawcy

Przykłady, porównania, rekomendacje

Pobierz poradnik

Bądź tam gdzie Cię szukają

Lepsza pozycja w Google

  • 96% kandydatów sprawdza informacje o pracodawcach w internecie1
  • 85% użytkowników GoldenLine sprawdza opinie o pracodawcach umieszczone w serwisie2

1Źródło: Raport roczny Jobvite 2012 Social Recruiting Survey
2Źródło: opracowanie własne na podstawie Google Analytics

Raporty i statystyki

Raporty i statystyki

Obserwuj jaki wpływ wywierają Twoje działania employer brandingowe. Analizuj statystyki, aby jeszcze lepiej docierać do wybranej grupy docelowej.

Masz pytanie?

Zapytaj o ofertę na Profil Premium

(Administrator Danych), z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowej 5/7, moich danych osobowych oraz wizerunku, przekazanych w formularzu rejestracyjnym oraz w trakcie korzystania z serwisu pod adresem goldenline.pl (Serwis) w zbiorze danych Administratora Danych oraz zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 Poz. 1204 z późniejszymi zmianami) w celu prawidłowego świadczenia usług określonych w Regulaminie oraz Polityce Ochrony Prywatności. Wyrażam również zgodę na nieodpłatne przetwarzanie danych osobowych, w tym nieodpłatne wykorzystanie wizerunku w rozumieniu art. 81 ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 Poz. 631 z późniejszymi zmianami) umieszczonego w Profilu w celach statystycznych oraz działań marketingowych prowadzonych przez Serwis lub za jego pomocą. Oświadczam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.